İngilizce Makale Nasıl Yazılır?


Makale belirli bir konuda uzman kişi veya kişilerin birlikte ele alarak belirli bir yöntem dahilinde oluşturdukları kaynaklara verilen isimdir. Makale yazımında dikkat edilmesi gereken en temel hususların başında başka kişi veya kişilere ait düşüncelerin atıf yapılmaksızın gösterilmemesi gerektiğidir. Belirli kurallar dahilinde farklı düşüncelerin aktarılabileceği unutulmamalıdır. Bu şekilde bilimsel ölçütler ile doğrudan değerlendirilebilir bir makale yazımı gerçekleştirilebilecektir.
 

Makale yazımında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu ise kullanılan dilin akıcı ve objektif olmasının gerektiğidir.

Makale içerisinde yer alan bulgu ve bilgiler bilimsel verilere dayandırılmalıdır.

Bilimsel verilere dayalı olan veriler açıklayıcı bir dil ile makale içerisinde yer alması gerekmektedir.

www.essayyazma.com ekibi olarak makalelerinizi İngilizce ve Türkçe dillerinde yazmaktayız.

Bu şekilde akademik alanda gerçekleştirdiğiniz çalışmalarınızda önemli bir destekçi olarak kısa sürede iletimlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Tüm akademik ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin!
​​​​​​

Öğrencilerin belirli bir araştırma konusu çerçevesinde bilgi toplamaları ve topladıkları bilgilere dayalı olarak gerçekleştirilen araştırma yazılarıdır.

www.essayyazma.com ekibi olarak tüm akademik "research paper" çalışmalarınız istediğiniz süre zarfında tamamlanarak sizlere iletilir.
Research paper çalışmalarınız ile alakalı olarak tüm ihtiyaçlarınızda iletişime geçebilirsiniz.
 

 

Hemen Bilgi Al


Bilgi Almak İstiyorum

Whatsapp Destek


Whatsapp Canlı Destek
 
Dilerseniz danışmanlarımız ile canlı destek üzerinden görüşerek İngilizce Makale ihtiyaçlarınızın detaylarını iletebilirsiniz. Sizlere 7/24 destek sağlayarak ödev ve essay ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. 

İngilizce Makale Yazımında Sıkça Sorulan Sorular

​​​​​​Makalelerimde Grammer hataları veya intihal çıkma olasılığı nedir?
Tüm çalışmalarımızda çalışma bitiminin hemen ardından proofreading (düzeltme) yapılmaktadır. Ayrıca sizlere özgünlüğünü görebileceğiniz bir plagiarism (intihal) raporu iletilmektedir.

Kullanıcı paneli üzerinden siparişimi takip edebilir miyim?
Kullanıcı paneliniz üzerinden oluşturduğunuz siparişi takip edebilir, ne zaman iletileceğine dair bilgi alabilirsiniz.


 


İngilizce Makale Örneği