Editör Kontrolü


Essay yazma eğitim danışmanlık olarak tüm çalışmalarınızda ihtiyaçlarınıza uygun yazımlar yapılmaktadır. Tüm çalışmalarınızda ihtiyaçlara uygun yazımların gerçekleşip gerçekleşmediği alanında uzman editörler tarafından denetlenmektedir. Bu şekilde çalışmalarınızın güvenliği ve kurallara uygun olup olmadığı profesyonel bir şekilde değerlendirilerek tarafınıza iletilmektedir. Bu şekilde sizler için hem zamansal hem de içerikte doğruluk noktasında verimlilik oluşturulmaktadır.

Alanında uzman yazarlar tarafından üretilen içerikler editörler tarafından değerlendirilerek intihal oranı ve ihtiyaçlara yönelik içeriklerin oluşup oluşmadığı kontrol edilmektedir. Bu şekilde verilen donelere uygunluk, yazım, gramer ve imla hataları ele alınmaktadır. Editör onayından geçen çalışmalarınız sizlere sunularak maksimum fayda sağlanması amaçlanmaktadır.
 

Editör Kontrolü Sürecinde Kontrol Edilenler:
- İntihal Kontrolü ve Rapor Oluşturulması
- Oluşturulan Sipariş Formuna Uygun Yazım
- Gramer Kontrolü
- Atıf ve Kaynakça Kontrolü
- Yazım Kurallarına Uygunluk
- Belirtilen Özelliklere Uygun Dosya Düzenlemelerin Yapılması
- Çalışmanın Word ve PDF hallerinin hazırlanması

Essay Yazma eğitim ve danışmanlık olarak çalışmalarınızdan en yüksek verimlilik ve en hızlı çözümler üretmeyi amaçlamaktayız. Tüm akademik ihtiyaçlarınızda bilgi@essayyazma.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.